Video

Cytat dnia

Nikt nie urodził się na świat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.


Nasi młodzi sportowcy z gimnazjum w Suchowoli dnia 11.05.2013 r. na stadionie MOSiR w Białymstoku startowali w Finale Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Lidze Lekkoatletycznej. W finale uczestniczyło po 12 zespołów gimnazjalnych dziewcząt i chłopców wyłonionych w jesiennych półfinałach. Obroniliśmy tytuł mistrza ligi z ubiegłego roku, w którym to dziewczęta i chłopcy zajęli pierwsze miejsca. W ten oto sposób udowodniliśmy że, w Suchowoli " królowa jest tylko jedna"- l e k k o a t l e t y k a.

Dnia 22 czerwca w Białymstoku dziewczęta i chłopcy z Gimnazjum w Suchowoli będą reprezentować nasze województwo w Finale Krajowym Gimnazjady.

Oto skład mistrzowskich zespołów:

dziewczeta: Zamojska Karolina, Breczko Magdalena, Prancuk Izabela, Grzegorczyk Klaudia, Breczko Izabela, Łazar Magdalena, Bernatowicz Anna, Waśko Natalia, Suchwałko Aleksandra, Winkiewicz Karolina, Kawałko Aleksandra, Halicka Izabela, Zaniewska Sylwia,Choroszewicz Monika, Jakubowska Katarzyna.

Trener: p. Jolanta Bernatowicz

chłopcy: Krutul Michał, Misarko Artur, Liszewski Michał, Maksimowski Bartosz, Godlewski Adam, Jasiński Daniel, Żukowski Radosław, Karpowicz Krystian, Kropiwnicki Paweł, Pawłowski Rafał, Kozioł Bartosz, Kiszło Maciej, Bernatowicz Kamil, Sawicki Rafał, Bochenko Przemysław.

Trener: p. Anna Pośpiech