Wierzyć - to znaczy nawet się nie pytać jak długo jeszcze mamy iść po ciemku.

W tym roku już po raz siedemnasty Suchowola była organizatorem Crossu Trzeźwości szlakiem ks. Jerzego Popiełuszki, biegu promującego zdrowy styl zycia. Oprócz biegu głównego, odbywały się biegi towarzyszące dla dzieci

i młodzieży. Z naszego gimnazjum w pierwszej dziesiątce uplasowali się nastepujący uczniowie:

kat dziewczeta: Ewa Gajewska( 3m.), Tomaszewska Natalia(8m)

kat. chłopcy: Misarko Rafał( 2m), Jaroszewicz Filip(4m), Małyszko Dawid(5m.), Pośpiech Krzysztof( 6m), Gudel Michał ( 7m), Krysztopa Jacek(8m), Smarżewski Łukasz (9m).

Po biegu najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani medalami, dyplomam oraz nagrodami rzeczowymi. Pozostali zaś wzieli udział w losowaniu nagród.

Całość imprezy uświętniali  nasi młodzi artyści: zespół Suchowola Brakers, orkiestra, wokal Katarzyny Krzywosz oraz tańce na ludowo.Było świetnie, wesoło i sportowo!

więcej zdjęć i wideo