Dyrekcja i wychowawstwa

Dedykowana dyrekcja, zaangażowane wychowawstwo, wspierające rozwój uczniów.

Strona główna Dyrekcja i wychowawstwa

Jasiński Robert

Dyrektor

Dyrektor Szkoły: Przywódca z wizją, Jasiński Robert jest dyrektorem, który zawsze dąży do stworzenia bezpiecznego i pobudzającego środowiska dla swoich uczniów. Jego podejście skupia się na budowaniu silnej społeczności szkolnej i promowaniu doskonałości akademickiej.

Kowalczyk Barbara

Wicedyrektor

Pełna pasji i zaangażowania, Kowalczyk Barbara jako wicedyrektor koncentruje się na efektywnym zarządzaniu zasobami szkolnymi, aby zapewnić najlepsze warunki nauki dla każdego ucznia. Jest nieocenionym źródłem wsparcia dla dyrektora i całego zespołu pedagogicznego.

Sobczak Michał

Kierownik ds. Pedagogicznych

Sobczak Michał, jako kierownik ds. pedagogicznych, jest poświęcony tworzeniu programów i inicjatyw, które pomagają uczniom rozwijać swoje umiejętności i osiągać sukcesy. Zawsze skupia się na tworzeniu kreatywnych rozwiązań dla wyzwań edukacyjnych.

Włodarczyk Karolina

Kierownik ds. Administracyjnych

Włodarczyk Karolina jako kierownik ds. administracyjnych, zarządza codziennymi operacjami szkoły, aby wszystko działało sprawnie. Jej niezawodne umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły są kluczowe dla sprawnego funkcjonowania naszej szkoły.

Skontaktuj się z nami!

Gdzieś daleko, poza granicami zwykłych słów i codziennych spraw, z dala od zgiełku miast, leży nasze gimnazjum w Suchowoli.
Zapraszamy Cię do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Wychowawstwa w roku 2023/2024

Klasa Wychowawca
Klasa 1a Kowalski Tomasz
Klasa 1b Jankowska Magdalena
Klasa 2a Nowak Anna
Klasa 2b Piotrowska Joanna
Klasa 2c Śliwińska Maria
Klasa 3a Dąbrowski Jakub
Klasa 3b Szewc Agata

Klasa 1a - Kowalski Tomasz
Pan Tomasz jest pasjonatem historii i technologii. W swojej pracy stara się przekazać uczniom miłość do przeszłości i przyszłości, łącząc te dwie dziedziny w interesujący sposób. Jest zawsze gotowy pomóc uczniom zrozumieć zawiłości historii oraz wprowadzić ich w świat informatyki. Jego metoda nauczania opiera się na interaktywnych prezentacjach, które angażują uczniów i pobudzają ich kreatywność. Ponadto, pan Kowalski jest zawsze dostępny po lekcjach, by pomóc uczniom, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia.

Klasa 1b - Jankowska Magdalena
Pani Magdalena to nauczycielka wychowania fizycznego, która kładzie nacisk na zdrowy styl życia. Jej zajęcia są dynamiczne i pełne energii. Uważa, że aktywność fizyczna jest kluczowym elementem edukacji, dlatego stara się tworzyć atmosferę, która zachęca uczniów do ruchu i sportu. Zajęcia z panią Magdaleną to nie tylko ćwiczenia, ale również lekcje o zdrowym odżywianiu, higienie osobistej i znaczeniu snu.

Klasa 2a - Nowak Anna
Pani Anna jest nauczycielką języka polskiego, która inspiruje uczniów do odkrywania piękna literatury. Stara się przekazać swoją pasję do czytania i pisanie, zachęcając uczniów do eksploracji różnych gatunków literackich. Jej metoda nauczania polega na interaktywnym podejściu do literatury, gdzie uczniowie mają możliwość interpretować teksty i wyrażać swoje myśli i odczucia.

Klasa 2b - Piotrowska Joanna
Pani Joanna to pedagog szkolny, która jest zawsze gotowa służyć pomocą i wsparciem dla uczniów. Jej rola w szkole nie ogranicza się tylko do rozwiązywania problemów. Ona również stara się budować silną społeczność szkolną, gdzie każdy ucznik czuje się szanowany i ważny. Pani Joanna regularnie organizuje warsztaty na temat zdrowego stylu życia, radzenia sobie ze stresem i relacji międzyludzkich.

Klasa 2c - Śliwińska Maria
Pani Maria to nauczycielka języka francuskiego, która jest pasjonatką kultury francuskiej. Przekazuje swoją miłość do języka i kultury Francji swoim uczniom poprzez różnorodne działania, takie jak gotowanie francuskich potraw, oglądanie francuskich filmów i czytanie francuskiej literatury. Pani Maria zawsze zachęca uczniów do rozmów w języku francuskim, aby mogli doskonalić swoje umiejętności.

Klasa 3a - Dąbrowski Jakub
Pan Jakub to nauczyciel języka niemieckiego, który kładzie nacisk na praktyczne zastosowanie języka w codziennym życiu. Jego podejście do nauczania polega na integracji gramatyki, słownictwa i kultury, aby uczniowie mogli zrozumieć kontekst i znaczenie języka. Pan Jakub często organizuje wycieczki do Niemiec, aby uczniowie mogli doświadczyć języka i kultury z pierwszej ręki.

Klasa 3b - Szewc Agata
Pani Agata jest nauczycielką religii, techniki i zajęć artystycznych. Dąży do tego, aby jej uczniowie rozwijali swoje talenty i umiejętności, zarówno artystyczne jak i techniczne. Pani Agata jest zawsze otwarta na pomysły i sugestie swoich uczniów, aby jej lekcje były jak najbardziej angażujące i inspirujące. Wierzy, że każdy ucznik ma unikalne zdolności, które należy odkrywać i rozwijać.