Kobieta jest jak róża - na to ma kolce, by je owijać płatkami.

Wyposażenie Gimnazjum w Suchowoli

Pracownie

Gimnazjum w Suchowoli dysponuje klasopracowniami wyposażonymi w sprzęt komputerowy i audio-video. Prawie w każdej klasopracowni jest telewizor oraz odtwarzacz VHS lub DVD.
img_0187nr1 img_0194nr2

Gimnazjum posiada 9 multimedialnych klasopracowni, w której znajduje się rzutnik, komputer oraz wieza Hi-Fi z dzwiękiem przestrzennym, gdzie przy pomocy programów edukacyjnych prowadzi się interaktywne zajęcia. Gimnazjalna świetlica wyposażona jest w telwizor panoramiczny 32", odtwarzacz DVD oraz sprzęt stereo. Uczniowie gimnazjum mają do dyspozycje pracownię komputerową, w której odbywają się zajęcia z informatyki z 22 komputerami oraz stałym dostępem do internetu. Na zdjęciu obok pracownia/czytelnia komputerowa mieszcząca się przy bibliotece szkolnej.

Kilka zdjęć z wysposażenia klasopracowni Gimnazjum w Suchowoli.

img_0202nr3  img_0207nr4 img_0209nr5

Baza sportowa

hala1 Przy Gimnazjum w Suchowoli znajduje się pełnowymiarowa hala gimnastyczna zbudowana w 2002 roku. Zmieszczą się w niej dwa boiska do siatkówki, jedno do piłko ręcznej, koszykówki. Hala posiada przenośne trybuny, które mogą pomieścić do 600 osób oraz balkon na 300 osób. W hali regularnie odbywają się zawody sportowe na szczeblu powiatu jak i województwa, apele, oraz wszelkie inne szkolne imprezy okolicznościowe: Parada Zdolności, Walentynki. Gimnazjum dysponuje także 10-cioma stołami do tenisa.

Baza Noclegowa

W tym samym budynku co gimnazjum mieści się internat, który podlega pod Liceum Ogólnokształcące. Może on pomieścić 21 osób w 7 pokojach. W przypadkach ogranizowania imprez z noclegami gimnazjum dysponuje 120-cioma łóżkami polowymi, które w razie potrzeb rozstawiane są w klasopracowniach.

Stołówka

W szkole znajduje się stołówka, która może pomiescić do 120 osób. Stołówka wydaje śniadania, obiady i podwieczorki dla uczniów i nauczycieli gimnazjum oraz liceum. Kuchnia wyposażona jest w nowe kotły oraz urządzenia do przygotowywania posiłków.

kuchnia1m

kuchnia2m