Video

Cytat dnia

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

Gimnazjaliści z Suchowoli uczcili 99 Rocznicę Odzyskania Niepodległości na Powiatowym Biegu 1918 Metrów Wolności zgarniając medale i puchary .W kategorii klas trzecich całe podium należało do naszych zawodniczek ;Wiola Choroszewicz I m ,Magda Tomaszewska II m i Paulina Krutul III m. W kategorii klas pierwszych na III m uplasowała się Elwira Halicka .

W kategrii klas trzecich na II m uplasował się Patryk Chmielewski ,III m zajął Jakub Żywalewski a Michał Misarko był czwarty .Kategoria klas pierwszych należała do Juliana Turela który zajął  I m a Mateusz Gajewski był czwarty .Gratulacje należą się również pozostałym zawodnikom którzy wystartowali w biegu ;Żaneta Hościło ,Kamila Sławińska ,Jakub Krysztopa ,Jakub Lewicki ,Kamil Michałowski .zdjęcia