Video

Cytat dnia

Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.

Koło teatralne

Koło Przyjaciół Biblioteki na XIII Paradę Zdolności przygotowało dwa kabarety: "Poseł Latam" z repertuaru kabaretu Limo i "Typy tancerzy" kabaretu Hrabi. Ten drugi zwyciężył w kategorii scenicznej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)

Koło Teatralne "Kropla" kolejny raz wzięło udział w imprezie artystycznej wspierającej WOŚP. Kabaret Sylwka i Marcina rozbawił publiczność, a występ Kasi zyskał uznanie i podziw widowni :) Gratulujemy

24 marca  koło teatralne "Kropla", Koło Przyjaciół Biblioteki z naszego Gimnazjum oraz grupa tetralna z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Suchowoli wzięły udział w X Przeglądzie...

10 czerwca 2011r. koło teatralne "Kropla", Koło Przyjaciół Biblioteki oraz grupa teatralna działająca przy GOK-u w nagrodę za występy na Paradzie Zdolności oraz na Przeglądzie Teatralnym w Korycinie...

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2009 koło teatralne przygotowało przedstawienie kabaretowe pod tytułem Gala 2009. Udział wzięli wszyscy członkowie koła.