Cóż za smutna epoka, w której łatwiej jest rozbić atom niż zniszczyć przesąd.

Wolontariat

Jak co roku przed Świętem Zmarłych członkinie Szkolnego Wolontariatu sprzątały groby żołnierzy w Rutkowszczyźnie. Przygotowały także wiązanki kwiatów, które złożyły na tych grobach oraz przy Dębie Pamięci majora Antoniego Łatacza.

W dniach 23 i 24 marca Szkolny Wolontariat zorganizował "Ucztę Smakosza", z której dochód został przeznaczony na trzy paczki świąteczne dzieciom z rodzin wielodzietnych, którymi opiekuje się Szkolny Wolontariat.

Dziewczyny ze Szkolnego Wolontariatu przygotowały wiązanki na Święto Zmarłych na groby w Rutkowszczyźnie i w parku miejskim przy pomniku bohaterów katyńskich - lekarza Łatacza, którym się opiekujemy.

Tydzień przed Świętami Wielkanocnymi w naszej szkole odbyła się po raz kolejny Uczta Smakosza. Dochód z niej został przekazany na paczki świąteczne dzieciom z biedniejszych rodzin. Wolontariuszki za zebrane