Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.

Samorząd

Dnia 22 kwietnia obchodzimy międzynarodowy Dzień Ziemi. W związku z tym zapraszamy wszystkich uczniów naszego Gimnazjum do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod hasłem:

PODSUMOWANIE AKCJI ŚWIĄTECZNEJ "Branie napełnia ręce - dawanie serce"
W dniach od 10 do 15 grudnia 2014 w naszej szkole zorganizowano akcję zbiórki pieniędzy na prezenty świąteczne dzieciom

W grudniu 2014r. odbył sie w naszym gimnazjum konkurs "Listy do św. Mikołaja". Do konkursu zgłoszono 8 listów, które były oceniane zarówno pod względem stylistycznym jaki i artystycznym. Jury w składzie

od 8 grudnia 2014 r. korytarze w naszym Gimnazjum udekorowane są iluminacją oraz ozdobami choinkowymi wykonanymi przez naszych uczniów na zajęciach artystycznych. Iluminację można ocenić w sondzie.