Video

Cytat dnia

Marzenie to niedziela myśli.

W międzywojewódzkim meczu lekkoatletycznym który odbył się w sobotę w Lublinie, mieliśmy okazję zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami województw: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz podlaskiego. Startowali w nim najwyżej sklasyfikowani zawodnicy w kategorii wiekowej młodzik z poszczególnych województw.

Województwo podlaskie w rywalizacji województw zajęło drugie miejsce.
   Zawodnik klubu" Eurocentr" Suchowola, Sebastian Hajkowski zdobył puchar dla najlepszego zawodnika zawodów, a tym samym z bardzo dobrym wynikiem, w rzucie dyskiem na odległość 52,89 przesunął się na pierwszą pozycję w statystykach PZLA( w skrócie; obecnie najlepszy wynik w Polsce w tej kategorii wiekowej). Sebastian zajął również pierwsze miejsce w pchnięciu kulą.
      Lokaty pozostałych zawodników Gimnazjum w Suchowoli:

Michał Jaroma: I m. w rzucie oszczepem

Bartosz Mac: II m.w rzucie młotem i II m. w pchnięciu kulą

Paweł Gajewski: V w rzucie dyskiem i V miejsce w rzucie oszczepem

Siemion Kamil: III m. w skoku wzwyż i IV m. w rzucie oszczepem

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież