Video

Cytat dnia

Marzenie to niedziela myśli.

W sobotę 16 maja na białostockim stadionie odbył się Finał Krajowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lidze lekkoatletycznej. Startowały zespoły które w poszczególnych województwach zajęły pierwsze miejsca.

Szkolny Związek Sportowy w Białymstoku pełniąc rolę gospodarza miał prawo wystawienia trzech zespołów. Najwyżej sklasyfikowanym zespołem z województwa podlaskiego, było Gimnazjum w Suchowoli, które w kategorii dziewcząt jak i chłopców zajęło siódme miejsce. Jesteśmy dumni z naszych zawodników. Startując ze sportowymi szkołami prezentowaliśmy bardzo zbliżony poziom sportowy, a niejednokrotnie nawet wyższy, a do miejsca na podium zabrakło nam kilku punktów.

Indywidualne miejsca medalowe:

3m. Bujnowska Emilia ( pchnięcie kulą)

2m. Jaroma Michał( rzut oszczepem)

1m. Bielawski Jakub ( pchnięcie kulą)

2m. Lenkiewicz Piotr ( pchnięcie kulą)

            GRATULUJEMY!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież