Video

Cytat dnia

Bezmyślność zabija. Innych.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

W powiecie sokólskim Gimnazjum i Zespół Szkół w Suchowoli to szkoły o bogatej tradycji lekkoatletycznej, dlatego też często są odwiedzane przez gwiazdy Królowej Sportu. 16 lutego mieliśmy zaszczyt gościć czołową zawodniczkę światowego formatu w skoku wzwyż  – Kamilę Lićwinko – zdobywczynię brązowego medalu Mistrzostw świata 2017 w Londynie, czy też halową mistrzynię świata 2014 z Sopotu.


Uczniowie mieli okazję porozmawiać z tą utalentowaną i niezwykle sympatyczną zawodniczką. Podczas spotkania zadawali mnóstwo pytań dotyczących: przebiegu kariery zawodowej, treningów, a także życia prywatnego – trenerem, a zarazem mężem Kamili  jest Michał Lićwinko (także obecny na spotkaniu).


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież