Video

Cytat dnia

Bezmyślność zabija. Innych.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

Wszyscy gimnazjaliści w dniach 03-04 stycznia 2018r. uczestniczyli w warsztatach profilaktyczno-edukacyjnych prowadzony przez certyfikowanego specjalistę  psychoterapii uzależnień z Ośrodka Profilaktyki i Terapii ETAP z Białegostoku - panią Agatę Niemczynowicz. 

Każda klasa pracowała indywidualnie z psychoterapeutą przez 2 godziny lekcyjne nad niezwykle ważnym i aktualnym tematem „Internet bez hejtu- szacunek  to skarb”. Celem zajęć było zwiększenie świadomości młodzieży nt. problemu obrażania w Sieci i poznania konsekwencji prawnych takich zachowań, również kształtowania wśród uczniów postawy asertywnej, empatycznej i wzajemnego szacunku. W ciągu tych dwóch dni zainteresowani uczniowie korzystali też z indywidualnego wsparcia, rozmów i porad psychoterapeuty.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież