Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry.

Jak co roku uzdolnieni  gimnazjaliści już od września aktywnie pracują i solidnie przygotowują się do konkursów przedmiotowych.  Etap szkolny konkursów odbył się w listopadzie, udział w nich wzięło dwudziestu  naszych uczniów. Próbowali oni swoich sił w konkursach z:  języka angielskiego,  języka polskiego, matematyki, chemii, geografii i fizyki.

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

·           Rafał Budnik kl. III a  (matematyka, chemia, fizyka)

·           Monika Masłowska kl. III c  (język polski)

·           Rafał Budnik kl. III a,  Monika Masłowska kl. III c,  Monika Kukuć kl. III b,

Tomasz Waśko kl. III a   (geografia)

Szczególne gratulacje i słowa uznania należą się w tym miejscu dla ucznia klasy III a Rafała Budnika, który będzie reprezentował w rejonie nasze gimnazjum aż czterokrotnie !!!

Rafałowi, jak i wszystkim uczestnikom  życzymy powodzenia i dalszych sukcesów edukacyjnych!