Video

Cytat dnia

Bezmyślność zabija. Innych.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

Drugoklasiści w czwartek 19 października 2017r. pojechali do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl pt. „Cyber Cyrano”. Jest to sztuka skierowana w pierwszej kolejności do młodzieży, bowiem przedstawia świat im współczesny, porusza kwestie funkcjonowania młodego człowieka w  świecie wirtualnym wraz ze wszystkimi zagrożeniami i pułapkami emocjonalnymi, które tam czekają.

Sztuka odzwierciedla typowe  problemy dzisiejszych nastolatków, w tym  poszukiwanie własnej tożsamości, akceptacji, zagubienie w spirali Internetu, portali, czatów…… Uczniowie mieli też okazje po spektaklu spotkać się z aktorami i porozmawiać na tematy dotyczące przesłania „Cyber Cyrano” i zawodu aktora.  zdjęcia

Comments are now closed for this entry