Video

Cytat dnia

Bezmyślność zabija. Innych.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

Kolejne podium Gimnazjalistów z Suchowoli !!!!!  27 września na stadionie MOSiR w Suwałkach odbył się Półfinał Wojewódzki w lidze lekkoatletycznej .Bardzo dobry start zaliczyli chłopcy zajmując pierwsze miejsce oraz dziewczęta drugie miejsce awansując do finału wojewódzkiego który odbędzie się na wiosnę .

Na szczególną uwagę zasługują ;Sebastian Hajkowski w rzucie dyskiem uzyskując najlepszy wynik zawodów posyłając dysk na odległość ponad 46 m ,Michał Jaroma i Tomek Waśko w rzucie oszczepem ,Jakub Bielawski i Bartek Mac w pchnięciu kulą i sztafeta 4x100m ;Julian Turel ,Damian Sieńko ,Michał Misarko i Patryk Chmielewski .Dziewczęta nie miały równych w sztafecie 4x100m ;Paulina Krutul ,Ola Zamojska ,Wiola Choroszewicz i Gabrysia Sawicka .Najlepszy wynik zawodów uzyskała Patrycja Kupińska w skoku wzwyż pokonując poprzeczkę na wysokości 155cm .

Comments are now closed for this entry