Video

Cytat dnia

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

Nie byliśmy gorsi niż gimnazja sportowe z Polski !!!!!!! 17 czerwca na stadionie BOSiR w Białymstoku odbył się Finał Krajowy o Puchar Prezydenta Białegostoku w lidze lekkoatletycznej .Dziewczęta i chłopcy z Gimnazjum w Suchowoli wystartowali na bardzo dobrym poziomie .W rzucie oszczepem chłopców dwa medale ;Tomek Waśko złoto i Michał Jaroma srebro .

W pchnięciu kulą Jakub Bielawski srebrny medal .Ewelina Lipska obroniła tytuł mistrzyni krajowej z ubiegłego roku pokonujac poprzeczkę na wysokości 164cm zdobywając złoty medal .Dziewczęta zespołowo uplasowały się na VIIm. Dziękujemy startującym i życzymy udanych wakacji!!!!!!           ZDJĘCIA

Comments are now closed for this entry