Video

Cytat dnia

Cóż za smutna epoka, w której łatwiej jest rozbić atom niż zniszczyć przesąd.

Lekkoatleci z suchowolskiego gimnazjum ponownie nas nie zawiedli, zajmując wysokie miejsca w Finale Podlaskiej Wojewódzkiej Gimnazjady im. Stanisława Baszenia w lekkoatletyce rozgrywanej dnia 3 czerwca 2017r. na stadionie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji..Najwyższe lokaty medalowe uzyskali:

Adrian Hajkowski-
1 miejsce w rzucie dyskiem oraz 3 miejsce w pchnięciu kulą, Angelika Martyniuk- 2 miejsce w biegu 80 m przez płotki, 3 miejsce Natalii Wójcik w rzucie dyskiem, 3 miejsce w skoku wzwyż Eweliny Lipskiej oraz 3 miejsce sztafety dziewcząt 4x100m w składzie: Martyniuk A., Kiszluk J., Choroszewicz W.,Krutul P.

  Natomiast w punktacji zespołowej dziewczęta zajęły I miejsce, chłopcy V miejsce.Zawodnicy z Suchowoli zanim udadzą się na zasłużony wakacyjny odpoczynek, mają przed sobą jeszcze jedne zawody w Finale Krajowym Ligi L.A gdzie będą startowały zwycięskie zespoły z poszczególnych województw Polski.

 

 

Comments are now closed for this entry