Video

Cytat dnia

Kochać możemy tylko to, czego nie posiadamy w całości.

27 maja na BOSiR odbył się Finał Wojewódzki Gimnazjady w Lidze Lekkoatletycznej. Nie było mocnych na gimnazjalistów z Suchowoli .Dziewczęta w składzie ;J.Kiszluk ,W.Choroszewicz ,K.Milewska ,A.Martyniuk ,G.Sawicka ,P.Krutul ,A.Zamojska ,E.Bujnowska ,M.Masłowska ,M.Krutul ,D.Romanowska ,N.Wójcik ,E.Lipska ,

P.Kupińska ,Ż.Hościło zdobyły złote medale .Chłopcy w składzie ;K.Krutul ,P. Chmielewski ,K. Baranowski ,J. Wirkowski ,A.Kalinowski ,J.Bielawski ,M.Sawicki ,J.Kłoczko ,A.Gościło ,A.Hajkowski ,S.Hajkowski ,M.Jaroma ,T.Waśko ,R.Budnik ,K.Bielawski zdobyli również złoto .Najlepsze wyniki uzyskali bracia Hajkowscy .Justyna Kiszluk -sprinterka i płotkarki Angelika Martyniuk i Gabrysia Sawicka .Dziewczeta i chłopcy będa walczyć o medale Mistrzostw Polski 17 czerwca na Finale Krajowym .Życzymy powodzenia !!!!!!

Comments are now closed for this entry