Video

Cytat dnia

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

23 maja na MOSiR w Suwałkach odbył się Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w lekkoatletyce. Jak zwykle bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Gimnazjum w Suchowoli . Dziewczęta: Ewelina Lipska I m w skoku wzwyż, Martyna Krutul I m w rzucie młotem

, Angelika Martyniuk Im w biegu na 80mpł i 200mpł, Gabrysia Sawicka IIIm w biegu na 80mpł i IIm w biegu na 200mpł, Justyna Kiszluk I m w biegu na 300m ,Gabrysia Masłowska II m w rzucie młotem ,Natalia Wójcik I m w rzucie dyskiem ,II m sztafeta 4x100m ;Krutul Paulina ,Angelika Martyniuk ,Wiola Choroszewicz i Justyna Kiszluk .

Chłopcy ; Adrian Hajkowski I m w rzucie dyskiem i pchnięciu kulą ,Mateusz Żamojtuk I m w rzucie młotem ,Jakub Kłoczko III m w skoku wzwyż ,Kamil Baranowski III m w biegu na 1000m .Ta właśnie ekipa wystartuje w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w LA 3 czerwca w Białymstoku .

Comments are now closed for this entry