Video

Cytat dnia

Bezmyślność zabija. Innych.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

Uczniowie klas I i II naszego Gimnazjum uczestniczyli 07 kwietnia i 25 kwietnia w warsztatach profilaktycznych prowadzonych przez panią Agatę Niemczynowicz – psychoterapeutę  ETAP’u  Ośrodka Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych

w Białymstoku. Pierwszoklasiści pracowali nad tematem „Poczucie własnej wartości – czyli jak być ważnym”,natomiast drugoklasiści uczyli się asertywności – skutecznej sztuki odmawiania.  Uczniowie aktywnie angażowali się w zajęcia, uczestniczyli w dyskusjach, ćwiczeniach warsztatowych, odgrywaniu scenek, pracach w grupach, pracy indywidualnej z arkuszem. Warsztaty dały im min. możliwość rozwijania świadomości własnych postaw, wad, zalet oraz kształcenia umiejętności komunikacji, wyrażania własnego zdania, współpracy współdziałania.

Comments are now closed for this entry