Video

Cytat dnia

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie fotograficznym pod nazwą  „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę”. Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia wybranej okładki książki na odpowiednio przygotowanym tle. Zdjęcia można dopracować w dowolnym edytorze.

Prace prosimy dostarczyć do 26 maja 2017 r. do biblioteki szkolnej. Podsumowanie konkursu odbędzie się, w naszej szkole dnia 1 czerwca 2017 r. na ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.                                       

 Uczestnicy i zwycięzcy konkursu  zdobędą dodatkowe punkty w  rywalizacji międzyklasowej.

Szczegółowe informacje możesz uzyskać w bibliotece.         Zapraszamy

                                                                            Koło Przyjaciół Biblioteki

Comments are now closed for this entry