Video

Cytat dnia

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

Wszyscy uczniowie klas pierwszych  15 marca 2017r. uczestniczyli w spotkaniu informacyjno-profilaktycznym prowadzonym przez dzielnicową Posterunku Policji w  Suchowoli – st. sierż. Ewelinę Smarkusz. Tematyka spotkania dotyczyła odpowiedzialności prawnej nieletnich, w tym konsekwencji wynikających z przejawów demoralizacji młodego człowieka, tj. niewłaściwe wypełnianie obowiązku szkolnego, wagary, palenie papierosów i e-papierosów, spożywanie alkoholu i używanie środków psychoaktywnych.

Dzielnicowa poruszyła również temat bezpiecznego korzystania z Internetu i omówiła zjawisko cyberprzemocy. Po spotkaniu Dzielnicowa chętnie udzielała indywidualnych porad i konsultacji zainteresowanym uczniom.

Comments are now closed for this entry