Video

Cytat dnia

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

Uczniowie klas III mają teraz przed sobą pracowity czas, najpierw egzamin gimnazjalny, a następnie decyzja o wyborze szkoły pogimnazjalniej.  Decyzja niełatwa! Wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów, doradcy zawodowi z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej z Białegostoku 14 marca 2017r. spotkali się w naszej szkole z trzecioklasistami na warsztatach, których nadrzędnym celem było poszerzenie wiedzy młodych ludzi na temat typów szkół pogimnazjalnych i rynku pracy w naszym rejonie.

Skupili się także na indywidualnych możliwościach  i predyspozycjach zawodowych trzecioklasistów, co w efekcie powinno przyczynić się do racjonalnego wyboru przez nich  szkoły, a później zawodu.

 

Trzecioklasiści życzymy trafnych wyborów i powodzenia na egzaminie gimnazjalnym!

Comments are now closed for this entry