Video

Cytat dnia

Chleb otwiera każde usta.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

We wtorek 13 grudnia 2016r. o godz. 15.00 odbyła się wywiadówka szkolna w Gimnazjum w Suchowoli. Spotkanie rodziców rozpoczęło się w hali sportowej od krótkiego wystąpienia  st. sierż. Eweliny Smarkusz dzielnicowej miasta Suchowola

na temat funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dzielnicowa zasygnalizowała  również zebranym rodzicom sytuacje budzące niepokój Policji, w których uczestniczą małoletni uczniowie Gimnazjum. Jednocześnie  apelowała do zebranych o większą czujność i kontrolę nad swoimi dziećmi.

Kolejnym punktem spotkania było wystąpienie p. Agaty Niemczynowicz certyfikowanego specjalisty psychoterapii uzależnień z Ośrodka Profilaktyki i Terapii ETAP z Białegostoku, która zachęcała rodziców do komunikacji empatycznej z dziećmi oraz wskazywała na metody komunikacji ułatwiające kontakt z młodym człowiekiem.

Następnie rodzice mieli czas na spotkania i konsultacje z wychowawcami swoich dzieci oraz rozmowy indywidualne z innymi nauczycielami i pedagogiem szkolnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy poświęcili czas dla swoich dzieci i uczestniczyli w tej wywiadówce.

Comments are now closed for this entry