Video

Cytat dnia

Chleb otwiera każde usta.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

Uczniowie i nauczyciele Gimnazjum w Suchowoli  oczarowani magią zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz  niezwykłą dobrocią i szlachetnością Świętego Mikołaja 06 grudnia 2016r.  ubrali się w kreacje symbolizujące strój Mikołaja.

  Oczywiście dominował kolor czerwony!  Nie zabrakło tego dnia mikołajkowych czapek, kubraków, a nawet spodni! Niektórzy pokusili się o świąteczne zabawne dekoracje głów i stóp!  Atmosfera Mikołajek sprzyjała nam wszystkim, bowiem uśmiechy i radosne życzenia wypełniały szkolne korytarze. 

Uczniowie dzięki zaangażowaniu w celebrację Mikołajek, otrzymali punkty w rywalizacji międzyklasowej.  Najwięcej punktów uzyskała klasa I B, ponieważ wszyscy uczniowie z tej klasy byli ubrani na czerwono.

Serdecznie gratulujemy, dziękujemy za miłą zabawę i życzymy wszystkim radosnych Świąt!

 

Ucz

Comments are now closed for this entry