Video

Cytat dnia

Przeludnienie świata doprowadziło do tego, że w jednym człowieku żyje wielu ludzi.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom Gimnazjum, którzy zaangażowali się w  akcję  „Prezenty dla Onkoludków”. Należy podkreślić fakt, że każda klasa przyłączyła się do akcji!!! Dzięki Waszym otwartym sercom,

wrażliwości na potrzeby innych oraz hojności zebraliśmy wspólnie bardzo, bardzo, bardzo dużo produktów potrzebnych chorym dzieciom z Oddziału Onkologii i Hematologii w Białymstoku. W poniedziałek 05 grudnia wszystkie produkty zostały przekazane głównemu koordynatorowi akcji, który osobiście dostarczył je Onkoludkom.  

Pamiętajcie, że Wasze otwarte serca i umiejętność dzielenia się z innymi dały chorym dzieciom uśmiech i radości, a co najważniejsze wsparcie i pewność, że nie są sami.

DZIĘKUJEMY!!!

Comments are now closed for this entry