Video

Cytat dnia

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

Andrzejki to idealny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszym gimnazjum  organizując dyskotekę ogólnoszkolną. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski. Frekwencja dopisała;) Nasi „ didżeje” Sebastian i Paweł zadbali, oto aby na dyskotece nie zabrakło największych przebojów ostatnich miesięcy.

Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili.  Niewątpliwą atrakcją wieczoru była możliwość przebrania się za dowolną postać. Można było w ten sposób zyskać jeden punkt dla swojej klasy  w rywalizacji międzyklasowej.  Jak na zabawę andrzejkową przystało, można było również zakupić ciasteczko z wróżbą. Pieniążki w ten sposób zebrane szkolny wolontariat przeznaczył na paczki świąteczne dla rodzin najbardziej potrzebujących w naszej gminie.

Comments are now closed for this entry