Video

Cytat dnia

Chleb otwiera każde usta.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

22 października 2016 na dobrze przygotowanych trasach przełajowych w Przewięzi k. Augustowa w strugach deszczu odbył się Finał Wojewódzki Gimnazjady w sztafetowych biegach przełajowych. Chłopcy z Gimnazjum Suchowoli w składzie: Kozioł Albert, Kalinowski Andrzej,

Misarko Michał, Grzegorczyk Adam, Grabowski Adam, Krysztopa Arkadiusz, Radkiewicz Dominik, Malejko Sebastian, Baranowski Kamil, Krutul Krzysztof  zdecydowanie pokonali wszystkie sztafety zdobywając złote medale. Dziewczęta z Gimnazjum w Suchowoli w składzie: Elwira Halicka, Justyna Kiszluk , Gabrysia Sawicka, Karolina Horaczy, Magda Tomaszewska ,Kamila Sławińska ,Karolina Gniedziejko, Alina Szychowska ,Karolina Milewska ,Wiola Choroszewicz, Asia Wiśniewska uległy tylko jednej sztafecie zdobywając srebrne medale .

Comments are now closed for this entry