Video

Cytat dnia

Przeludnienie świata doprowadziło do tego, że w jednym człowieku żyje wielu ludzi.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

Uczniowie klas I naszego gimnazjum 23 września 2016r. uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez psychologa Annę Gorzkowską. W czasie spotkania pierwszoklasiści aktywnie brali udział w zabawach integrujących klasę,

dzięki czemu mieli możliwość lepszego poznania siebie i swoich rówieśników. Uczyli się także zasad tworzenia zgranego zespołu klasowego i efektywnej współpracy w grupie.

Wszystkie działania zmierzały do tego, aby nasi Pierwszoklasiści czuli się dobrze w nowej szkole i klasie, znaleźli tu przyjaciół i życzliwych znajomych, a jednocześnie, aby doskonalili w sobie umiejętność właściwego funkcjonowania w grupie społecznej.

Comments are now closed for this entry