Video

Cytat dnia

Przeludnienie świata doprowadziło do tego, że w jednym człowieku żyje wielu ludzi.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

18 czerwca 2016 r na BOSiR w Białymstoku odbył się XVII Finał Krajowy Gimnazjady w lidze lekkoatletycznej o Puchar Prezydenta Bialegostoku. Wystartowali mistrzowie województw z całej Polski. Gimnazjalistki z Suchowoli zdobyły dwa medale :

 

Ewelina Lipska złoty medal w skoku wzwyż -160cm co dało jej drugi wynik w bloku skoków

Agnieszka Bujnowska srebrny medal w pchnięciu kulą -11,16m

W punktacji zespołowej dziewczęta z Gimnazjum w Suchowoli uplasowały się na bardzo wysokim szóstym miejscu w Polsce.Skład zespołu:Martyniuk A,Żygieło K i Sawicka G-80mpł,Krutul P-100m,Krutul M,Gniedziejko K-kula,Kiszluk J,Choroszewicz W i Butkiewicz E-300m,Wójcik N-dysk,Kupińska P,Puchlik J-wzwyż,Mańczuk W-w dal.Po takim sukcesie lekkoatletki mogą udać się na zasłużone wakacje .Dziekujemy za bardzo dobre wyniki w sezonie 2015/2016.

 
{gallery}2015/konieczm{/gallery}

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież