Video

Cytat dnia

Bezmyślność zabija. Innych.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

Nie ma mocnych na Gimnazjalistów z Suchowoli.

04czerwca 2016 roku na stadionie BOSiR w Białymstoku odbył się Finał Wojewódzkiej Gimnazjady im. Stanisława Baszenia w lekkiej atletyce na którym Gimnazjalistki z Suchowoli stanęły na najwyższym podium,

zdobywając: Ewelina Lipska złoty medal w skoku wzwyż-162cm, Aleksandra Jabłońska brązowy medal w skoku wzwyż-158cm Agnieszka Bujnowska srebrny medal w pchnięciu kulą-11,26m,Justyna Kiszluk brązowy medal w biegu na 300m-44,45s.Na uwagę zasługują płotkarki i sprinterki: Angelika Martyniuk, Karolina Żygieło i Gabrysia Sawicka, Elwira Butkiewicz , Paulina Krutul i Wioleta Choroszewicz oraz Martyna Krutul 5miejsce w rzucie młotem , Natalka Wójcik w dysku i finalistki w skoku wzwyż Asia Puchlik i Weronika Mańczuk.

Bardzo dobry start zaliczyli chlopcy z Gimnazjum w Suchowoli zdobywając dwa medale: Adrian Hajkowski złoty medal w rzucie dyskiem 52,86m, jest to na dzień dzisiejszy 4 wynik w Polsce w kategorii młodzika. Eryk Świstun brązowy medal w rzucie oszczepem. Jakub Kłoczko 4miejsce w skoku wzwyż ,7miejsce Przemek Bruzgo w biegu na 200mppł i Mateusz Żamojtuk 7 miejsce w rzucie dyskiem .

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież