Video

Cytat dnia

Bezmyślność zabija. Innych.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

W piątek trzynastego maja 51 uczniów naszej szkoły wyjechało na przedstawienie „Romeo i Julia” do Teatru Dramatycznego w Białymstoku. Podróż minęła nam bardzo szybko…  już na ulicy Białostockiej „Zenek” i jego zespół rozpoczął swój koncert.

Białystok tradycyjnie przywitaliśmy okrzykami: „Jaga, Jaga, Jagiellonia!” O godzinie 11 rozpoczął się spektakl. Podobała nam się atmosfera panująca na scenie. Na uwagę zasługują  komicznie przedstawione niektóre fragmenty dramatu. Ciekawa była prezentacja balu u Kapuletich i sceny balkonowej. Scenografia była bardzo interesująca, intrygująca oraz współczesna. Spektakl trwał dwie godziny z 20 minutowa przerwą. Aktorzy wychodzili na brawa trzykrotnie. Wiktoria i Kuba osobiście podziękowali dla Julii i Romeo oraz poprosili o wspólne zdjęcia. Dziękujemy nauczycielom za zorganizowanie wyjazdu.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież