Video

Cytat dnia

Przeludnienie świata doprowadziło do tego, że w jednym człowieku żyje wielu ludzi.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

14 maja 2016 r. na nowo otwartym stadionie w Suwałkach w strugach ulewnego deszczu odbył się Finał Wojewódzki Gimnazjady w lidze lekkoatletycznej. Wystartowało 12 zespołów dziewcząt i chłopców z województwa podlaskiego. Dziewczęta z Gimnazjum

w Suchowoli pod czujnym okiem Jolanty Bernatowicz wywalczyły złote medale pokonując Sportowe Gimnazjum nr 19 w Białymstoku i Gimnazjum w Siemiatyczach. Na sukces złożyły się następujące wyniki: 100 m płotki - Martyniuk A., Żygieło K., Sawicka G., 100 m - Krutul P., kula - Bujnowska A., Krutul M., Gniedziejko K., dysk - Wójcik N., 300 m - Choroszewicz W., Kiśluk J.,Butkiewicz E., skok wzwyż - Lipska E., Jabłońska A., Kupińska P., skok w dal - Mańczuk W. Najlepszy wynik w konkurencjach skokowych uzyskała Ewelina Lipska. 

Chłopcy z niewielką stratą do podium uplasowali się na czwartej pozycji. Najlepszy wynik województwa w bloku rzutów uzyskał Adrian Hajkowski, który posłał dysk na odległość ponad 47 metrów!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież