Video

Cytat dnia

Bezmyślność zabija. Innych.

Rekolekcje Wielkopostne 2019Nasze gimnazjum reprezentowane przez Weronikę Góryńską, Martę Trochim i Wiktorię Andruszkiewicz uczestniczyło w kolejnym konkursie organizowanym przez Biebrzański Park Narodowy (BnPN), który odbył się

15 czerwca. (XXI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Biebrzańskim Parku Narodowym)

Uczestnicy musieli posiadać ogromną wiedzę z botaniki, ornitologii, fitosocjologii, historii regionu, a także dokładnie znać mapę parku wraz z ścieżkami edukacyjnymi i turystycznymi. Gratulacje należą się Weronice Góryńskiej za zajęcie 3 miejsca. Marcie zabrakło 3 punktów do zakwalifikowania się do finału, co jest motywacja do startu w tym konkursie za rok.

Każdy z uczestników z rąk Dyrektora parku otrzymał cenne nagrody i gratulacje.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież