Video

Cytat dnia

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło.

W ramach działań profilaktycznych oraz prozdrowotnych prowadzonych przez Gimnazjum w Suchowoli w dniu 19 maja 2015r. wszystkie uczennice klas pierwszych naszej szkoły miały możliwość

uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez doświadczoną położną środowiskową - panią Małgorzatę Stefanowską z Poradni Lekarza Rodzinnego w Białymstoku. Tematem zajęć było „Dojrzewanie – czyli co się dzieje z naszym ciałem – higiena i fizjologia okresu dojrzewania", gdzie jednym z istotnych zagadnień było przedstawienie wpływu alkoholu, nikotyny i środków odurzających (narkotyki, dopalacze) na organizm młodego człowieka oraz ukazanie zależności pomiędzy procesem dojrzewania a uzależnieniem.

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież