Video

Cytat dnia

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.


Jak co roku, nasze Gimnazjum bierze aktywny udział w Światowym Dniu Zdrowia, który obchodzony jest każdego roku 7 kwietnia. Tematyką tegorocznego święta było „Bezpieczeństwo Żywności". Uczniowie klas II przygotowali dla osób zainteresowanych własnym zdrowiem stanowiska do pomiaru ciśnienia krwi, wagi ciała, wzrostu oraz poziomu cukru. Nie zabrakło poczęstunku ze zdrowych i świeżych owoców dla każdego „pacjenta". Zainteresowani mogli poznać również zasady zdrowego żywienia przedstawione na plakatach i ulotkach przygotowanych z tej okazji.

Więcej informacji na temat Światowego Dnia Zdrowia można znaleźć na: http://www.psse-wloszczowa.pl/files/2015_WHO-Poradnik.pdf

zdjęcia

Komentarze   

0 #2 kinga 2016-05-10 07:09
:P
Cytować
0 #1 Martyna 2015-05-13 09:21
Ja też jestem zdrowa
Cytować