Nie kocham cię za to, kim jesteś, ale za to, jaki jesteś, kiedy przebywam z tobą.

Pierwszy Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zawodach „Zawodowy Omnibus" organizowany przez ACE Augustów odbył się w naszym Gimnazjum 13 marca 2015r. Wzięło w nim udział chętnych 43 uczniów z klas III.

Przy rozwiązywaniu pytań konkursowych liczyła się oczywiście wiedza, jak również i czas.

W etapie szkolnym najwyższe wyniki osiągnęli:

Krzysztof Kiszluk z kl. III A - 20 punktów na 24 p.

Magdalena Głowicka z kl. III B – 19 punktów na 24 p.

Gabriela Wołejko z kl. III C - 19 punktów na 24 p.

Uczniowie ww. wzięli udział w drugim powiatowym etapie konkursu, który został przeprowadzony przez Powiatową Komisję Konkursową w Augustowie w Augustowskim Centrum Edukacyjnym w dniu 27 marca 2015r. Laureatami tego konkursu nie zostali, ale osiągnęli zadowalające pozycje, otrzymali dyplomy i gadżety ufundowane przez organizatora, jak również zapoznali się z ofertą edukacyjną ACE.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych!