Video

Cytat dnia

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu - 20 listopada 2014r. Dzień ten, przypadający w trzeci czwartek listopada, ma już ponad 30-letnią tradycję. W tym roku w naszej szkole mieliśmy okazję kolejny raz wziąć udział

w obchodach tego dnia. W tym celu zorganizowaliśmy konkurs pod tytułem „Rzuć dymka", mający na celu wyłonienie najlepszego hasła do walki z nikotynizmem. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszystkie klasy przygotowały bardzo ciekawe hasła, które mogliśmy oglądać na drugim piętrze naszego gimnazjum koło sali nr. 2. Nagrodami w konkursie są punkty w rywalizacji międzyklasowej. Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami na gazetkach szkolnych i plakatach promujących zdrowy styl życia, przygotowanych przez uczniów klas I.

 

Wyniki konkursu „Rzuć dymka":

• I miejsce (4 punkty)- klasa III A Hasło: „Nie raz ale stale mów sobie- ja nie palę!"

• II miejsce (3 punkty)- klasa I C Hasło: „Palenie kosztuje i życie rujnuje"

• III miejsce (2 punkty)- klasa I D Hasło: „Rzuć te pety, bo śmierdzisz, jak stare skarpety!

• III miejsce (2 punkty)- klasa II C Hasło: „Sport to zdrowie, sport to siła, a papieros to mogiła"

• III miejsce (2 punkty)- klasa III C Hasło: „Paslisz??? To rak płuc Cię dopadnie i każdą zdrową komórkę Ci wykradnie"

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież