Video

Cytat dnia

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

Dnia 12 marca 2014r. (środa) wszyscy uczniowie Gimnazjum w Suchowoli uczestniczyli w programie „Szanuj zdrowie – ratuj życie" Centrum Profilaktyki i Edukacji „PROFED" Kraków. Program prowadził z wielką charyzmą izaangażowaniem wykwalifikowany ratownik medyczny - Michał Potępa.

Wiedza, umiejętności i doświadczenie zawodowe Ratownika rzeczywiście wzbudziły uznanie, zainteresowanie i posłuch wśród gimnazjalistów.

Pan Michał w sposób jasny, logiczny, a zarazem wyjątkowo ciekawy i skutecznie przemawiający do młodego odbiorcy przedstawił tematykę profilaktyki uzależnień, tj.: papierosy, e-papierosy, dopalacze, napoje energetyczne, napoje dla sportowców. Program profilaktyki połączony był z pokazem i nauką udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wszyscy jesteśmy usatysfakcjonowani z takiej formy nauki.  ZDJĘCIA

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież