Nie kocham cię za to, kim jesteś, ale za to, jaki jesteś, kiedy przebywam z tobą.

Dnia 10 grudnia 2013r. uczniowie Gimnazjum wraz z opiekunami uczestniczyli w niepowtarzalnym widowisku teatralnym moskiewskiej rewii na lodzie - "Śpiąca Królewna" w Białymstoku.

Widowisko wyreżyserowane przez znakomitą mistrzynię jazdy figurowej na lodzie Olgę Kondraszową oparte było na jednej z najsłynniejszych i najpopularniejszych baśni dla dzieci.

Wszystkich uwagę i uznanie zwróciła znakomita i oryginalna warstwa muzyczna tego widowiska, choreografia pełna popisów indywidualnych zawierających trudne elementy jazdy figurowej na lodzie, bogata warstwa scenograficzna, a zwłaszcza wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła oraz efekty pirotechniczne.

To wydarzenie pozwoliło zapoznać naszych uczniów z niekonwencjonalną formą edukacji kulturalnej i zachęcić do przeżyć estetycznych.  zdjęcia