Video

Cytat dnia

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.


Dnia 5 czerwca 2013r. we środę klasy trzecie udały się na wycieczkę do Białegostoku. Plan uwzględniał zwiedzanie opery podlaskiej oraz galerię sztuki Slędzińskich. O godz. 8 rano wszyscy uczniowie punktualnie dotarli do autobusu i wyruszyli. Po dotarciu do celu uczniowie rozpoczęli wycieczkę po operze podlaskiej. W operze znajduję się galeria fotografii, którą wszyscy podziwiali. Po obejrzeniu fotografii przyszedł czas na zwiedzenie pierwszej sceny. Znajdowała się ona w niewielkiej salce, przeznaczonej do występów dla dzieci. Naszym kolejnym i ostatnim celem w operze była sala główna. Młodzież mogła wejść za kulisy oraz na wszystkie 4 strefy, gdzie na najwyższej czwartej strefie czekała na uczniów miła niespodzianka. Jedna z głównych aktorek miała wtedy próbę i jej głos tylko upewnił uczniów, że jak najszybciej powinni wybrać się na spektakl. Ok. godziny 11 dotarliśmy do galerii sztuki, gdzie mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach plastycznych oraz wysłuchać interesującego wykładu o obrazach, ich powstawaniu oraz o rodzinie Slędzińskich. około godziny 15 młodzież dotarła z powrotem do Suchowoli. Wszyscy gimnazjaliści zgodnie uznali że wycieczka była udana.

zdjęcia

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież