Video

Cytat dnia

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.


Dnia 14.02.2013r. nasze Gimnazjum odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce – pani Joanna i pan Grzegorz. Policjanci w klasach I i II przeprowadzili zajęcia  edukacyjno – profilaktyczne. W klasach pierwszych tematem była odpowiedzialność prawna nieletnich i pojęcie demoralizacji, zaś w klasach drugich – odpowiedzialność prawna nieletnich i zjawisko cyberprzemocy.

Policjanci dzielili się z gimnazjalistami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie pracy z nieletnimi, przekazywali istotne wskazówki, jak odpowiedzialnie funkcjonować w społeczeństwie, aby uniknąć konfliktu z prawem. Chętnie odpowiadali na zadawane pytania.

Wobec powyższego liczymy na to, że nasi uczniowie właściwie wykorzystają zdobytą wiedzę na tych zajęciach, a współpraca Gimnazjum w Suchowoli z Komendą Powiatową Policji w Sokółce będzie skutecznie kontynuowana wyłącznie w wymiarze edukacji, profilaktyki i informacji.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież