Video

Cytat dnia

Chleb otwiera każde usta.

Rekolekcje Wielkopostne 2019


30 maja,  najlepsi uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w konkursie z wiedzy o BPN (Biebrzańskim Parku Narodowym).  Przygotowania do konkursu były wielką przygodą dla uczestników ponieważ zdobywana była również wiedza praktyczna w terenie. Uczniowie podczas...

przygotowań brali udział w cyklicznych wykładach organizowanych przez BPN pod tytułem „Wszechnica Biebrzańska”, brodzili przez moczary w ramach wyjazdu  „Bagna są dobre” oraz zwiedzili najciekawsze zakamarki basenu południowego Biebrzy wraz z nauczycielem biologii. Nie udało się niestety wejść do pierwszej dziesiątki laureatów, ale nasi pierwszoklasiści będą mieli doświadczenie i pasję, którą będą mogli rozwijać w kolejnych latach nauki w naszym Gimnazjum.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież