Video

Cytat dnia

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

W dniach 22 - 23 maja czworo uczniów z klas pierwszych poznawało walory przyrodnicze Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wraz z licencjowanym przewodnikiem - Panem Michałem Matyskielem nasi uczniowie...

łowili bezkręgowce ze ściółki leśnej i dna Biebrzy, brodzili w błocie po kolana, rozpoznawali ślady pozostawione przez zwierzęta oraz poznawali tajemnice roślin. Wszystko to odbywało się w towarzystwie komarów, z dala od zasięgu sieci komórkowych w zgiełku ptasich treli. Wszystkich tych atrakcji doznano w nadleśnictwie Trzyrzeczki. Bagna wciągają- każdy z uczestników przekonał się o tym wylewając wodę z gumowiaka lub ciesząc się urokiem doliny Biebrzy.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież