Video

Cytat dnia

Chleb otwiera każde usta.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

6 maja uczniowie klas Ia, Ib i Ic uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Warszawy. Głównym punktem programu była wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Gimnazjaliści przespacerowali się także po centrum...

  stolicy, zwiedzili starówkę i na koniec obejrzeli film w kinie 5D.

Komentarze   

+1 #3 bułka 2011-05-12 16:42
Sympatycznych? No trudno zaprzeczyć :D
Cytować
0 #2 db 2011-05-10 19:15
skomplikowaną sztukę robienia zdjęć w naszym Gimnazjum posiadły w zasadzie jedynie dwie osoby: piszący te słowa oraz Pani Franciszkowicz, która notabene ostatnio poczyniła wielkie postępy w uwiecznianiu chwil ulotnych... moje prośby o dostarczanie zdjęć przez uczniów pozostają bez odzewu... tak więc nie bardzo rozumiem poniższy komentarz. Nikomu nie odmawiam zamieszczania zdjęć, artykułów itp... trzeba tylko zadać sobie trochę trudu i... zrobić te zdjęcia. Ja z Panią Franciszkowicz nie jestem w stanie być wszędzie... nawet na wycieczce do Warszawy tak sympatycznych klas jak IID i IIE
Cytować
0 #1 spoko 2011-05-10 18:58
tak, Pan dodał zdjęcia z wycieczki klasy Ia, Ib i Ic, a z wycieczki klas IIe i IId, to jak zdjęć nie było tak i nie ma. :(
Cytować