Nie ma lepszego męża niż archeolog: im bardziej się starzejesz, tym bardziej się tobą interesuje.

W dniach 25-27 lutego laureaci konkursu "GigaWat" oraz "Biologia po angielsku" wzięli udział w obozie wilczym zorganizowanym w ramach projektu "Zielonym do góry". Przez dwa dni nasi uczniowie (Paulina Jaroszewicz, Radosław Kiluk, Gabriela Korecka i Jakub Żukowski) pod opieką pana Darka Makarewicza poznawali środowisko życia wilków, oraz uczyli się tropić te zwierzęta. Dodatkową atrakcją był nocleg w kwaterze agroturystycznej oraz nocne wyjścia w teren w celu nawoływania zwierząt. Ślady wilka można było zaobserwować, lecz samego zwierzęcia nie udało się zobaczy, gdyż jak zauważyli sami uczniowie - wilk stroni od ludzi.