Bądźmy realistami żądajmy niemożliwego.

Aktualności

W sobotę 16 maja na białostockim stadionie odbył się Finał Krajowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lidze lekkoatletycznej. Startowały zespoły które w poszczególnych województwach zajęły pierwsze miejsca.

23 kwietnia uczniowie klas trzecich uczestniczyli w dniach otwartych Technikum i Liceum Ogólnokształcącego w Suchowoli.

26 maja na stadionie BOSiR w Białymstoku odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce .Posypały się medale dla gimnazjalistów z Suchowoli.

Z mocnym akcentem zawodnicy LUKS " Eurocentr " Suchowola rozpoczęli w Białymstoku sezon lekkoatletyczny. Startując na stadionie BOSiR dnia 26 kwietnia w "Dniu Młodego Miotacza"przywieźli mnóstwo medali. Większość wyników to rekordy życiowe.

12 maja na stadionie BOSiR odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lidze Lekkoatletycznej .Dziewczęta i Chłopcy z Gimnazjum w Suchowoli nie pozostawili złudzeń stając na najwyższym stopniu podium .

25 kwietnia dziewczęta z Gimnazjum w Suchowoli reprezentowały województwo podlaskie na Mistrzostwach Polski w sztafetowych biegach przełajowych w Garczynie woj.pomorskie .Biegi zostały rozegrane na bardzo wysokim poziomie .Trasy bardzo dobrze przygotowane na pojezierzu kaszubskim .

27 kwietnia odbyła się akademia poświęcona 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Od 18 do 20 kwietnia trwały egzaminy gimnazjalne. Najpierw uczniowie zmierzyli się z przedmiotami humanistycznymi, następnie przyrodniczo-matematycznymi i na końcu z wybranym językiem nowożytnym. Wyniki tych egzaminów poznamy 15 czerwca 2018 roku.