Marzenie to niedziela myśli.

Aktualności

Zawodnicy LUKS Eurocentr Suchowola uczestniczyli w projekcie PZLA-,, Lekkoatletyka Dla Każdego ''. 17 listopada 2018 w Hali ZSCKP w Białymstoku odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa LDK .Suchowolscy lekkoatleci wrócili z czterema medalami ;

Stadion lekkoatletyczny Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie w ogólnopolskim Finale Nestle Cup, 13 września gościł uczestników programu " Lekkoatletyka dla każdego". Przy wprowadzaniu młodych talentów na salony " Królowej Sportu", mieliśmy również swój udział.

Lekcja patriotyzmu inna niż zwykle .16 listopada 2018 w temperaturze 2 stopni ,ale z gorącymi sercami zawodnicy LUKS Eurocentr Suchowola wystartowali w Powiatowym Biegu Niepodległości 1918-2018 z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę .

Udany powakacyjny start zaliczyli lekkoatleci klubu LUKS Eurocentr Suchowola.Startując w sobotę 8 września w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Makroregionu Młodzików w Lublinie, zdobyli 4 medale, oraz wszyscy punkty klubowe.

Lekkoatleci z LUKS Eurocentr Suchowola wchodzą z dużym impetem w sezon jesienny . 30 sierpnia na obietach MOSiR w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików w LA .Lekkoatleci z Suchowoli wrócili z 7 medalami .

20 września na stadionie BOSiR odbyła się inauguracja roku sportowego 2018/19 i podsumowanie współzawodnidztwa za 2017/2018 rok sportowy . Gimnazjaliści z Suchowoli uplasowali się na bardzo dobrej lokacie zajmując II miejsce w ogólnej klasyfikacji wojewódzkiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W międzywojewódzkim meczu lekkoatletycznym który odbył się w sobotę w Lublinie, mieliśmy okazję zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami województw: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz podlaskiego. Startowali w nim najwyżej sklasyfikowani zawodnicy w kategorii wiekowej młodzik z poszczególnych województw.