Przeludnienie świata doprowadziło do tego, że w jednym człowieku żyje wielu ludzi.

Aktualności

14 kwietnia na bardzo dobrze przygotowanych trasach przełajowych w Supraślu odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych .Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta z Gimnazjum w Suchowoli .W klasyfikacji rocznika 2002:Wiola Choroszewicz ,Gabrysia Sawicka ,Magda Tomaszewska i Paulina Krutul zajęły Im a w generalnej IIm ,a dziewczęta rocznik 2003 :Żaneta Hościło ,Kamila Sławińska ,Elwira Halicka i Basia Skibicka w klasyfikacji generalnej zajęły V m .Gratulujemy!!!!!!

W dniach 07-09 marca 2018r. społeczność szkolna Gimnazjum w Suchowoli uczestniczyła w rekolekcjach wielkopostnych. Nauki rekolekcyjne i spotkania z młodzieżą prowadził  ks. Mariusz Borys z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Gimnazjaliści trzydniowe rozważania zakończyli w piątek, uczestnicząc we mszy świętej o godz. 12.00 w kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Suchowoli.

Trzecioklasisto kończysz  gimnazjum,  szansa dla Ciebie,  zostań Stypendystą  Programu  „Marzenie o Nauce” Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC zaprasza do wzięcia udziału w programie „Marzenie o Nauce”. Program adresowany jest do uczniów III klas gimnazjów, którzy uzyskali średnią ocen za I semestr III klasy co najmniej 4,5 i zamieszkują na stałe w miejscowości do 30 tysięcy mieszkańców.

15 marca 2018r. na sesji Rady Miejskiej w Suchowoli aż 31 uczniów naszego Gimnazjum odebrało Stypendium  Burmistrza Suchowoli za osiągnięcia sportowe, artystyczne i naukowe. Jest to gratyfikacja za ich systematyczną i ciężką pracę przez cały 2017 rok, za wytrwałość i sukcesy.

08 marca 2018r. był szczególnie kolorowym i słodkim dniem w naszej szkole. Panowie i Ci młodsi, i Ci nieco starsi, obdarowywali wszystkie kobiety kwiatami, upominkami i słodyczami. Były piękne życzenia i uśmiechy. Za to wszystko Panom serdecznie dziękujemy!!!!

14 marca b.r. w naszej szkole odbył się Mityng Lekkoatletyczny " Przy muzyce o sporcie" oraz jednocześnie Memoriał w kat. open w pchnięciu kulą poświęcony pamięci zmarłego tragicznie naszego kulomiota śp. Adama Bielawskiego.Brali w nim udział również nasi uczniowie. Najwyższe III  miejsce zajął Jakub Bielawski. Lokaty z mityngu:

28 lutego 2018r. uczniowie klas III naszego Gimnazjum próbowali odpowiedzieć sobie na pytania: Czym się interesuję? Jakie mam zdolności? Kim chcę zostać w przyszłości? Specjalnie dla nich pomocą w tym dniu służyli doradcy zawodowi z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej z Białegostoku.