Wierzyć - to znaczy nawet się nie pytać jak długo jeszcze mamy iść po ciemku.

Aktualności

W międzywojewódzkim meczu lekkoatletycznym który odbył się w sobotę w Lublinie, mieliśmy okazję zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami województw: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz podlaskiego. Startowali w nim najwyżej sklasyfikowani zawodnicy w kategorii wiekowej młodzik z poszczególnych województw.

27 kwietnia odbyła się akademia poświęcona 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

W sobotę 16 maja na białostockim stadionie odbył się Finał Krajowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lidze lekkoatletycznej. Startowały zespoły które w poszczególnych województwach zajęły pierwsze miejsca.

23 kwietnia uczniowie klas trzecich uczestniczyli w dniach otwartych Technikum i Liceum Ogólnokształcącego w Suchowoli.

26 maja na stadionie BOSiR w Białymstoku odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce .Posypały się medale dla gimnazjalistów z Suchowoli.

Z mocnym akcentem zawodnicy LUKS " Eurocentr " Suchowola rozpoczęli w Białymstoku sezon lekkoatletyczny. Startując na stadionie BOSiR dnia 26 kwietnia w "Dniu Młodego Miotacza"przywieźli mnóstwo medali. Większość wyników to rekordy życiowe.

12 maja na stadionie BOSiR odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lidze Lekkoatletycznej .Dziewczęta i Chłopcy z Gimnazjum w Suchowoli nie pozostawili złudzeń stając na najwyższym stopniu podium .

25 kwietnia dziewczęta z Gimnazjum w Suchowoli reprezentowały województwo podlaskie na Mistrzostwach Polski w sztafetowych biegach przełajowych w Garczynie woj.pomorskie .Biegi zostały rozegrane na bardzo wysokim poziomie .Trasy bardzo dobrze przygotowane na pojezierzu kaszubskim .