Nie wiedziałem nic trwając w niewzruszonej wierze, że nie minął czas okrutnych cudów.

Aktualności

20 września na stadionie BOSiR odbyła się inauguracja roku sportowego 2018/19 i podsumowanie współzawodnidztwa za 2017/2018 rok sportowy . Gimnazjaliści z Suchowoli uplasowali się na bardzo dobrej lokacie zajmując II miejsce w ogólnej klasyfikacji wojewódzkiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W międzywojewódzkim meczu lekkoatletycznym który odbył się w sobotę w Lublinie, mieliśmy okazję zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami województw: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz podlaskiego. Startowali w nim najwyżej sklasyfikowani zawodnicy w kategorii wiekowej młodzik z poszczególnych województw.

Stadion lekkoatletyczny Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie w ogólnopolskim Finale Nestle Cup, 13 września gościł uczestników programu " Lekkoatletyka dla każdego". Przy wprowadzaniu młodych talentów na salony " Królowej Sportu", mieliśmy również swój udział.

W sobotę 16 maja na białostockim stadionie odbył się Finał Krajowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lidze lekkoatletycznej. Startowały zespoły które w poszczególnych województwach zajęły pierwsze miejsca.

Udany powakacyjny start zaliczyli lekkoatleci klubu LUKS Eurocentr Suchowola.Startując w sobotę 8 września w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Makroregionu Młodzików w Lublinie, zdobyli 4 medale, oraz wszyscy punkty klubowe.

26 maja na stadionie BOSiR w Białymstoku odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce .Posypały się medale dla gimnazjalistów z Suchowoli.

Lekkoatleci z LUKS Eurocentr Suchowola wchodzą z dużym impetem w sezon jesienny . 30 sierpnia na obietach MOSiR w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików w LA .Lekkoatleci z Suchowoli wrócili z 7 medalami .

12 maja na stadionie BOSiR odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lidze Lekkoatletycznej .Dziewczęta i Chłopcy z Gimnazjum w Suchowoli nie pozostawili złudzeń stając na najwyższym stopniu podium .