Video

Cytat dnia

Przeludnienie świata doprowadziło do tego, że w jednym człowieku żyje wielu ludzi.

Rekolekcje Wielkopostne 2019W dniu 2 października 2013 r. w Szudziałowie na pięknych leśnych trasach biegowych rozegrane zostały Mistrzostwa powiatu Sokólskiego Szkolnego Związku Sportowego w indywidualnych biegach przełajowych szkól gimnazjalnych. Nasze gimnazjum wypadło znakomicie, bo aż 22 uczniów będzie reprezentować szkołę na Mistrzostwach Grupy Północej dn. 10.X.2013 r w Augustowie. Są to następujący uczniowie:

dziewczęta:Breczko Magda, Halicka Sylwia, Komendat Patrycja, Lewicka Karolina, Butkiewicz Elwira, Żygieło Karolina.

chłopcy:Jaroszewicz Rafał, Tomaszewski Tomasz, Świstun Eryk,Krysztopa Arkadiusz,Szczerba Adam, Choroszewicz Mateusz, Matyskiel Piotr, Skorupski Andrzej, Koszczuk Dawid, Kamiński Paweł, Klejno Bartłomiej,Godlewski Adam, Szubzda Jakub, Szczerba Krzysztof, Radkiewicz Konrad, Danilewicz Dawid.  zdjęcia