Video

Cytat dnia

Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.

Dnia 15.09.2013 r. w Białymstoku odbyły sie Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w lekkiej atletyce. Zawodnicy naszej szkoły reprezentowali szkolny  klub LUKS Eurocentr. Wśród 21 klubów

województwa podlaskiego i lubelskiego wypadliśmy znakomicie, zajmując 6 miejsce.Wyniki na stronie www.pozla.eu.

Zawodnicy którzy punktowali:

Aleksandra Kawałko( młot, kula), Żukowski Radosław( tyczka, wzwyż),Zamojska Karolina(100m), Gładczuk Katarzyna( wzwyż), Grabowiecka Katarzyna (wzwyż), Waśko Natalia( wzwyż), Jarmołowicz Dawid( młot, dysk), Zimnoch Marcin( młot), Waluk Jakub( oszczep), Siemion Konrad( oszczep), Godlewski Adam(300m), Zaniewska Sylwia(dysk), Krysztopa Jacek( chód ), Jakubowska Katarzyna( oszczep), 4x100m( Jakubowska, Breczko, Waśko, Zamojska).

zdjęcia