Video

Cytat dnia

Przeludnienie świata doprowadziło do tego, że w jednym człowieku żyje wielu ludzi.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

W Finale Gimnazjady Województwa Podlaskiego w lekkoatletyce dnia 6.06.2013r. w Białymstoku nasi sportowcy, jak zwykle nie zawiedli, zdobywając czołowe lokaty oraz zdobywając wiele medali. W rezultacie, te wszystkie

wysokie miejsca przełożyły się na końcową klasyfikację szkół, w której to dziewczęta zajęły 2 miejsce http://www.pwszs.bialystok.pl/doc/gim_la_wyniki_dz.pdf, tuz za sportowym 19 gimnazjum z Białegostoku, oraz 1 miejsce w kat. chłopców http://www.pwszs.bialystok.pl/doc/gim_la_wyniki_ch.pdf.

Na uwagę zasługuje m.in. mistrzowski tytuł Bartosza Maksimowskiego, w biegu 300m przez płotki oraz 4 m. w biegu 300m, Aleksandry Suchwałko 2m. w pchnięciu kulą i 2m. w rzucie dyskiem, Anny Bernatowicz 2 m. w skoku wzwyż, Magdaleny Łazar 3 m. w skoku wzwyż, Krystiana Karpowicza 3m. w pchnięciu kulą i 3m w rzucie dyskiem. Sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie;Suchwałko Aleksandra, Prancuk Izabela, Breczko Magdalena, Zamojska Karolina, zajęła 2 miejsce( srebrny medal), oraz sztafeta chłopców 4x100m w składzie: Krutul Michał, Maksimowski Bartosz, Liszewski Michał, Misarko Artur, zajęła 3 miejsce ( brązowy medal). Pozostałe miejsca w dołączonych linkach wyżej. Podsumowując zawody, był to bardzo udany występ naszych uczniów, bo prawie wszyscy wróciliśmy z medalami. Kolejnych rekordów życiowych oczekujemy 22 czerwca gdzie będziemy startować w Finale Krajowym Ligi Lekkoatletycznej gdzie startują najlepsze zespoły z poszczególnych województw. Gratulacje!

zdjęcia